girl

Colombina Club

Colombina Club to imprezowa legenda Kotliny Kłodzkiej i jedna z najbardziej znanych na Dolnym Śląsku propozycji na miłe spędzenie weekendowych nocy. Klub ten już na trwałe wpisał się do imprezowej mapy województwa. A co najważniejsze - na trwałe na niej pozostanie! Colombo jest najnowocześniejszym i najbardziej ekskluzywnym klubem muzycznym w Kotlinie Kłodzkiej. Klub powstał 25 lat temu i co za tym idzie - ma już spore grono stałych bywalców i sympatyków. Posiada trzy zupełnie różne - bardzo oryginalne barki, serwujące wszystkie możliwe napoje świata :)

 

W klubie o powierzchni ponad 900 m2 jednorazowo może bawić się około 1000 osób, z czego aż 300 usiądzie wygodnie... W Colombina Club regularnie występuje czołówka polskich dj-ów, a także znani zagraniczni artyści. Wnętrze lokalu jest w całości nowe i niepowtarzalne, ale klimatu i wystroju nie ma co opisywać - po prostu naprawdę warto odwiedzić Colombinę, bo tę wizytę zapamiętacie na długo. "Baw się z klasą" - to nasze motto.

 

colombina-club

 

alien bar colombina club

 

Music Bar Colombina Club

 

VIP Bar Colombina Club

 

Da Vinci Bar Colombina Club

 

zobacz pozostałe zdjęcia naszego klubu

COLOMBINA CLUB:

-dwa poziomy
-trzy bary
-najnowszej generacji światła i lasery
-najnowszej generacji sprzęt grający
-sound system 5000 W
-profesjonalna ochrona i obsługa
-kuchnia - szybkie przekąski
-parking na 200 aut
-maksymalne zanurzenie 1000 osób
-miejsca siedzące 300 osób
-loże VIP
-organizacja imprez firmowych i promocyjnych
-organizacja imprez indywidualnych i prywatnych
-koncerty i eventy specjalne
-wyjątkowe wnętrze stworzone przez DreamsFactory
-wstęp od lat 18 !!!
Witamy w Colombina Club

live tv

We współpracy z lokalik.tv zapraszamy na klubowe szaleństwo online. Oglądaj nasze imprezy na żywo oraz przeglądaj archiwalne zapisy video... [zobacz więcej]